6HDD78SAR99E20X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6HDD78SAR99E20X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Duomenų lapai: 6HDD78SAR99E20X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
6HDD78SAR99E20X specifikacijos
Dalies numeris 6HDD78SAR99E20X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3172 pcs Duomenų lapas 6HDD78SAR99E20X.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 60V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 4 Pozicijų skaičius 78
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Board Lock Išsamus aprašymas 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal