6HDD44SAR99E20X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6HDD44SAR99E20X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
6HDD44SAR99E20X specifikacijos
Dalies numeris 6HDD44SAR99E20X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3467 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 60V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 44
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Board Lock Išsamus aprašymas 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal