6HDD78PAY99R40X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6HDD78PAY99R40X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN DSUB HD PLUG 78POS R/A SLDR
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
6HDD78PAY99R40X specifikacijos
Dalies numeris 6HDD78PAY99R40X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN DSUB HD PLUG 78POS R/A SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1729 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 60V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 4 Pozicijų skaičius 78
Montavimo tipas Board Edge, Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma Machined
Susisiekite su Finish Thickness Flash Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub, High Density
Spalva Black Backset Spacing 0.220" (5.60mm)