CSM1Z-A2B2C3-40-30.0D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A2B2C3-40-30.0D18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSM1Z-A2B2C3-40-30.0D18
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: CSM1Z-A2B2C3-40-30.0D18.pdf
  • Pranešimas
CSM1Z-A2B2C3-40-30.0D18 specifikacijos
Dalies numeris CSM1Z-A2B2C3-40-30.0D18 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187418 pcs Duomenų lapas CSM1Z-A2B2C3-40-30.0D18.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Serija CSM1 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė HC-49S
Kiti vardai 27260-00
CSM1ZA2B2C34030.0D18
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
Apkrovos talpa 18pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 30MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms Išsamus aprašymas 30MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49S