CSM1Z-A1B2C3-40-24-0D12
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A1B2C3-40-24-0D12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSM1Z-A1B2C3-40-24-0D12
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Duomenų lapai: CSM1Z-A1B2C3-40-24-0D12.pdf
  • Pranešimas
CSM1Z-A1B2C3-40-24-0D12 specifikacijos
Dalies numeris CSM1Z-A1B2C3-40-24-0D12 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 167323 pcs Duomenų lapas CSM1Z-A1B2C3-40-24-0D12.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Serija CSM1 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė HC-49S
Kiti vardai 370-1060-2
CSM1 A1B2C3-40-24-0D12
CSM1ZA1B2C340240D12
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Apkrovos talpa 12pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 24MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 Ohms Išsamus aprašymas 24MHz ±30ppm Crystal 12pF 40 Ohms HC-49S