CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 7.3728MHZ 33PF SMD
Duomenų lapai: CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33.pdf
  • Pranešimas
CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33 specifikacijos
Dalies numeris CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas CRYSTAL 7.3728MHZ 33PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 136512 pcs Duomenų lapas CSM1Z-A2B1C2-80-7.3728D33.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Serija CSM1 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, Flat Lead
Kiti vardai Q8594643 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Apkrovos talpa 33pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) Dažnio tolerancija ±50ppm
Dažnio stabilumas ±100ppm Dažnumas 7.3728MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 Ohms Išsamus aprašymas 7.3728MHz ±50ppm Crystal 33pF 80 Ohms 2-SMD, Flat Lead