MS3106E22-19PW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3106E22-19PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS
Duomenų lapai: 1.MS3106E22-19PW.pdf2.MS3106E22-19PW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3106E22-19PW specifikacijos
Dalies numeris MS3106E22-19PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4104 pcs Duomenų lapas 1.MS3106E22-19PW.pdf2.MS3106E22-19PW.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3106E22-19PW
MS3106E2219PW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 14 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Cable Clamp, Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 22A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3106E22-18S
MS3106E22-18S
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP