MS3106E22-19P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3106E22-19P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS
Duomenų lapai: 1.MS3106E22-19P.pdf2.MS3106E22-19P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3106E22-19P specifikacijos
Dalies numeris MS3106E22-19P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5974 pcs Duomenų lapas 1.MS3106E22-19P.pdf2.MS3106E22-19P.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3106E22-19P
MS3106E2219P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 14 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Cable Clamp, Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 22A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -