MS3106E22-19SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3106E22-19SW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT
Duomenų lapai: 1.MS3106E22-19SW.pdf2.MS3106E22-19SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MS3106E22-19SW specifikacijos
Dalies numeris MS3106E22-19SW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2063 pcs Duomenų lapas 1.MS3106E22-19SW.pdf2.MS3106E22-19SW.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3106E22-19SW
MS3106E2219SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 14 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Cable Clamp, Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Dabartinis įvertinimas 22A