MDM-21PSM7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-21PSM7
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.MDM-21PSM7.pdf2.MDM-21PSM7.pdf
  • Pranešimas
MDM-21PSM7 specifikacijos
Dalies numeris MDM-21PSM7 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1397 pcs Duomenų lapas 1.MDM-21PSM7.pdf2.MDM-21PSM7.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMDM-21PSM7
MDM21PSM7
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock (2-56)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal