MDM-21PSM5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-21PSM5
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.MDM-21PSM5.pdf2.MDM-21PSM5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-21PSM5 specifikacijos
Dalies numeris MDM-21PSM5 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1372 pcs Duomenų lapas 1.MDM-21PSM5.pdf2.MDM-21PSM5.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 21
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flanšo funkcija Cable Side, Male Jackscrew (2-56) funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma - Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Jungties stilius D-Type, Micro-D Spalva -
Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-21S
MDM-21S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 21 F SOD A101
Sandelyje: 1854 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MDM-21PSM6
MDM-21PSM6
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Sandelyje: 1052 pcs
parsisiųsti: MDM-21PSM6.pdf
RFQ
MDM-21PSM5-A174
MDM-21PSM5-A174