MDM-21PSM3
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-21PSM3
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.MDM-21PSM3.pdf2.MDM-21PSM3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDM-21PSM3 specifikacijos
Dalies numeris MDM-21PSM3 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5736 pcs Duomenų lapas 1.MDM-21PSM3.pdf2.MDM-21PSM3.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMDM-21PSM3
MDM21PSM3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flanšo funkcija Cable Side, Male Jackscrew (2-56) funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 3A