KPT07E22-41PY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT07E22-41PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT07E22-41PY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT07E22-41PY specifikacijos
Dalies numeris KPT07E22-41PY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5115 pcs Duomenų lapas KPT07E22-41PY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Orientacija Y
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A