KPT07E22-55PY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT07E22-55PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT07E22-55PY.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 871 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
  • Pranešimas
KPT07E22-55PY specifikacijos
Dalies numeris KPT07E22-55PY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 871 pcs Duomenų lapas KPT07E22-55PY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT07E22-55PY
KPT07E2255PY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT07E22-55P
KPT07E22-55P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP