KPT07E22-36P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT07E22-36P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT07E22-36P.pdf
  • Pranešimas
KPT07E22-36P specifikacijos
Dalies numeris KPT07E22-36P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1035 pcs Duomenų lapas KPT07E22-36P.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT07E22-36P
KPT07E2236P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 36 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A