KPT07E22-32P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT07E22-32P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT07E22-32P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 699 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
  • Pranešimas
KPT07E22-32P specifikacijos
Dalies numeris KPT07E22-32P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 699 pcs Duomenų lapas KPT07E22-32P.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT07E22-32P
KPT07E2232P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT07E22-41P
KPT07E22-41P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Sandelyje: 5000 pcs
parsisiųsti: KPT07E22-41P.pdf
RFQ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1035 pcs
parsisiųsti: KPT07E22-36P.pdf
RFQ
KPT07E22-32PW
KPT07E22-32PW
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP