KPT07E20-41PWDV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT07E20-41PWDV
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT07E20-41PWDV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 682 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 682 pcs
  • Pranešimas
KPT07E20-41PWDV specifikacijos
Dalies numeris KPT07E20-41PWDV Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 682 pcs Duomenų lapas KPT07E20-41PWDV.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT07E20-41PWDV
KPT07E2041PWDV
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Bulkhead Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT07E20-41P
KPT07E20-41P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP