KPT06E16-26PY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E16-26PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E16-26PY.pdf
  • Pranešimas
KPT06E16-26PY specifikacijos
Dalies numeris KPT06E16-26PY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2175 pcs Duomenų lapas KPT06E16-26PY.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E16-26PY
KPT06E1626PY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E16-26P
KPT06E16-26P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP