KPT06E16-26PA71
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E16-26PA71
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E16-26PA71.pdf
  • Pranešimas
KPT06E16-26PA71 specifikacijos
Dalies numeris KPT06E16-26PA71 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1805 pcs Duomenų lapas KPT06E16-26PA71.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E16-26PA71
KPT06E1626PA71
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E16-23SWDZ
KPT06E16-23SWDZ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 23POS SOLDER CUP
Sandelyje: 568 pcs
parsisiųsti: KPT06E16-23SWDZ.pdf
RFQ
KPT06E16-23SW
KPT06E16-23SW
Gamintojai: Cannon
Sandelyje: 1614 pcs
parsisiųsti: KPT06E16-23SW.pdf
RFQ
KPT06E16-26P
KPT06E16-26P
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP