KPT06E16-26PWDZ
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06E16-26PWDZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06E16-26PWDZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 988 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06E16-26PWDZ specifikacijos
Dalies numeris KPT06E16-26PWDZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 988 pcs Duomenų lapas KPT06E16-26PWDZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06E16-26PWDZ
KPT06E1626PWDZ
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Shrink Boot Adapter Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06E16-26P
KPT06E16-26P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP