KPT02E22-55PY
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E22-55PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 55POS BOX W/PIN
Duomenų lapai: 1.KPT02E22-55PY.pdf2.KPT02E22-55PY.pdf3.KPT02E22-55PY.pdf
  • Pranešimas
KPT02E22-55PY specifikacijos
Dalies numeris KPT02E22-55PY Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN RCPT 55POS BOX W/PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1583 pcs Duomenų lapas 1.KPT02E22-55PY.pdf2.KPT02E22-55PY.pdf3.KPT02E22-55PY.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai IKPT02E22-55PY
KPT02E2255PY
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas KPT02E22-55PY Didelis skersmuo tiekiamas 22-55
funkcijos - Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
apibūdinimas CONN RCPT 55POS BOX W/PIN Dabartinis įvertinimas 7.5A