KPT02E22-55SA71
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E22-55SA71
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02E22-55SA71.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT02E22-55SA71 specifikacijos
Dalies numeris KPT02E22-55SA71 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1608 pcs Duomenų lapas KPT02E22-55SA71.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E22-55SA71
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A