KPT02E22-55PWEX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E22-55PWEX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT02E22-55PWEX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT02E22-55PWEX specifikacijos
Dalies numeris KPT02E22-55PWEX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5109 pcs Duomenų lapas KPT02E22-55PWEX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E22-55PWEX
KPT02E2255PWEX
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT02E22-55PY
KPT02E22-55PY
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN RCPT 55POS BOX W/PIN
Sandelyje: 1583 pcs
parsisiųsti: KPT02E22-55PY.pdf
RFQ
KPT02E22-55PW
KPT02E22-55PW
Gamintojai: ITT Cannon, LLC