KPT02E20-41SWDV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E20-41SWDV
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR
Duomenų lapai: KPT02E20-41SWDV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 525 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
  • Pranešimas
KPT02E20-41SWDV specifikacijos
Dalies numeris KPT02E20-41SWDV Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 525 pcs Duomenų lapas KPT02E20-41SWDV.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E20-41SWDV
KPT02E2041SWDV
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A