KPT02E22-21P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E22-21P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02E22-21P.pdf
  • Pranešimas
KPT02E22-21P specifikacijos
Dalies numeris KPT02E22-21P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1911 pcs Duomenų lapas KPT02E22-21P.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VAC, 1400VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-21 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E22-21P
KPT02E2221P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 13A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT02E20-41SWDV
KPT02E20-41SWDV
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR
Sandelyje: 525 pcs
parsisiųsti: KPT02E20-41SWDV.pdf
RFQ
KPT02E22-21PA206
KPT02E22-21PA206
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 21POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1473 pcs
parsisiųsti: KPT02E22-21PA206.pdf
RFQ
KPT02E20-41SX
KPT02E20-41SX
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1514 pcs
parsisiųsti: KPT02E20-41SX.pdf
KPT02E20-41SXDV
KPT02E20-41SXDV
Sandelyje: 595 pcs
parsisiųsti: KPT02E20-41SXDV.pdf
KPT02E22-21PA71
KPT02E22-21PA71
parsisiųsti: KPT02E22-21PA71.pdf
KPT02E20-41SXEW
KPT02E20-41SXEW
parsisiųsti: KPT02E20-41SXEW.pdf
KPT02E22-21PW
KPT02E22-21PW
parsisiųsti: KPT02E22-21PW.pdf
KPT02E22-21PEW
KPT02E22-21PEW
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 21POS GOLD SOLDER
parsisiųsti: KPT02E22-21PEW.pdf
KPT02E22-21PDV
KPT02E22-21PDV
Sandelyje: 247 pcs
parsisiųsti: KPT02E22-21PDV.pdf
KPT02E20-41SWEX
KPT02E20-41SWEX
apibūdinimas: KPT 41C 41#20 SKT RECP
parsisiųsti: KPT02E20-41SWEX.pdf
KPT02E22-21PA206F0
KPT02E22-21PA206F0
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
parsisiųsti: KPT02E22-21PA206F0.pdf
KPT02E20-41SWEW
KPT02E20-41SWEW
parsisiųsti: KPT02E20-41SWEW.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus