KPT02E20-41S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E20-41S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02E20-41S.pdf
  • Pranešimas
KPT02E20-41S specifikacijos
Dalies numeris KPT02E20-41S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1907 pcs Duomenų lapas KPT02E20-41S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E20-41S
KPT02E2041S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT02E20-41PYDVA71
KPT02E20-41PYDVA71
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Sandelyje: 4270 pcs
parsisiųsti: KPT02E20-41PYDVA71.pdf
RFQ
KPT02E20-41SWDV
KPT02E20-41SWDV
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD SLDR
Sandelyje: 525 pcs
parsisiųsti: KPT02E20-41SWDV.pdf
RFQ
KPT02E20-41PYDV
KPT02E20-41PYDV
Sandelyje: 1028 pcs
parsisiųsti: KPT02E20-41PYDV.pdf
KPT02E20-41SEW
KPT02E20-41SEW
parsisiųsti: KPT02E20-41SEW.pdf
KPT02E20-41PX
KPT02E20-41PX
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
parsisiųsti: KPT02E20-41PX.pdf
KPT02E20-41SEX
KPT02E20-41SEX
parsisiųsti: KPT02E20-41SEX.pdf
KPT02E20-41PYSPL12
KPT02E20-41PYSPL12
apibūdinimas: CONN RCPT 41POS W/PIN BOX
Sandelyje: 742 pcs
parsisiųsti: KPT02E20-41PYSPL12.pdf
KPT02E20-41SA71
KPT02E20-41SA71
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
parsisiųsti: KPT02E20-41SA71.pdf
KPT02E20-41PXDV
KPT02E20-41PXDV
parsisiųsti: KPT02E20-41PXDV.pdf
KPT02E20-41SWA71
KPT02E20-41SWA71
parsisiųsti: KPT02E20-41SWA71.pdf
KPT02E20-41SW
KPT02E20-41SW
parsisiųsti: KPT02E20-41SW.pdf
KPT02E20-41PY
KPT02E20-41PY
parsisiųsti: KPT02E20-41PY.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus