KPT02E20-24PDV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E20-24PDV
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 24POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT02E20-24PDV.pdf
  • Pranešimas
KPT02E20-24PDV specifikacijos
Dalies numeris KPT02E20-24PDV Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 24POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1438 pcs Duomenų lapas KPT02E20-24PDV.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E20-24PDV
KPT02E2024PDV
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A