KPT02E20-16SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E20-16SW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02E20-16SW.pdf
  • Pranešimas
KPT02E20-16SW specifikacijos
Dalies numeris KPT02E20-16SW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1706 pcs Duomenų lapas KPT02E20-16SW.pdf
Įtampos įvertinimas 1000VAC, 1400VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-16 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E20-16SW
KPT02E2016SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 13A