KPT02E20-24SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E20-24SW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02E20-24SW.pdf
  • Pranešimas
KPT02E20-24SW specifikacijos
Dalies numeris KPT02E20-24SW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1892 pcs Duomenų lapas KPT02E20-24SW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-24 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E20-24SW
KPT02E2024SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT02E20-24S
KPT02E20-24S
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP