DDMA50PNMA101
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMA50PNMA101
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
DDMA50PNMA101 specifikacijos
Dalies numeris DDMA50PNMA101 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1483 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis 20-28 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Crimp "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija D*MA
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDDMA50PNMA101
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal