DDMA50PNMBK52F0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMA50PNMBK52F0
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas DSUB 50 M CRIMP NMB
Duomenų lapai: DDMA50PNMBK52F0.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 944 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
  • Pranešimas
DDMA50PNMBK52F0 specifikacijos
Dalies numeris DDMA50PNMBK52F0 Gamintojas Cannon
apibūdinimas DSUB 50 M CRIMP NMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 944 pcs Duomenų lapas DDMA50PNMBK52F0.pdf
"Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D) "Shell" medžiaga, apdaila Brass, Gold Plated
"Shell Finish Thickness" 50µin (1.27µm) Serija D*MA
Pakuotė Bulk Kiti vardai IDDMA50PNMBK52F0
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Poravimosi ciklas 200
Apsauga nuo įsilaužimo - Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Thermoplastic
Išsamus aprašymas Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Susisiekimo tipas Signal
Jungties tipas Plug for Male Contacts Jungties stilius D-Sub
Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DDMA50PNMB
DDMA50PNMB
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT