DDMA50PK127
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDMA50PK127
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DDMA50PK127 specifikacijos
Dalies numeris DDMA50PK127 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2475 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Crimp "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*MA
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Panel Mount Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos Grounding Indents, Shielded
Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 7.5A