CIR06LCFZ-32-17P-F80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LCFZ-32-17P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 4POS SILVER CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 494 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 494 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CIR06LCFZ-32-17P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06LCFZ-32-17P-F80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 4POS SILVER CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 494 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 32-17 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Kiti vardai CIR06LCFZ3217PF80
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 4 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver Dabartinis įvertinimas 80A