CIR06LCFZ-28-6P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LCFZ-28-6P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: CIR06LCFZ-28-6P-F80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 877 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CIR06LCFZ-28-6P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06LCFZ-28-6P-F80 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 877 pcs Duomenų lapas CIR06LCFZ-28-6P-F80.pdf
Įtampa - Įvertinta 900VAC, 1250VDC Įveskite atributus Environment Proof
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 3 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas CIR06LCFZ-28-6P-F80
Didelis skersmuo tiekiamas 28-6 funkcijos Cable Clamp
Išplėstas aprašymas 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver apibūdinimas CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 80A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock