CIR06LCFZ-28A-9P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06LCFZ-28A-9P-F80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 9POS STRGHT PIN
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CIR06LCFZ-28A-9P-F80 specifikacijos
Dalies numeris CIR06LCFZ-28A-9P-F80 Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 9POS STRGHT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5970 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500VAC, 700VDC Įveskite atributus Environment Proof
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CIR06LCFZ28A9PF80
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 9
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo kodas CIR06LCFZ-28A-9P-F80
Didelis skersmuo tiekiamas 28-A9 funkcijos Cable Clamp
Išplėstas aprašymas 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver apibūdinimas CONN PLUG 9POS STRGHT PIN
Dabartinis įvertinimas 13A, 80A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock