CIR06CF-40A-60P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF-40A-60P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CIR06CF-40A-60P.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 377 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 377 pcs
  • Pranešimas
CIR06CF-40A-60P specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF-40A-60P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 60POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 377 pcs Duomenų lapas CIR06CF-40A-60P.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 40-A60 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 60
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 60 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CIR06CF-40A-38P
CIR06CF-40A-38P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 38POS SOLDER CUP
Sandelyje: 382 pcs
parsisiųsti: CIR06CF-40A-38P.pdf
RFQ
CIR06CF-40A-60P-F80-T12
CIR06CF-40A-60P-F80-T12
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 60POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 421 pcs
parsisiųsti: CIR06CF-40A-60P-F80-T12.pdf
RFQ
CIR06CF-40A-60PW-F80
CIR06CF-40A-60PW-F80
apibūdinimas: CONN PLUG 60POS STRGHT PIN
Sandelyje: 407 pcs
parsisiųsti: CIR06CF-40A-60PW-F80.pdf
CIR06CF-40A-60P-F80
CIR06CF-40A-60P-F80
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 60POS SLVR CRIMP