CIR06CF-40A-38P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF-40A-38P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 38POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.CIR06CF-40A-38P.pdf2.CIR06CF-40A-38P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 382 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 382 pcs
  • Pranešimas
CIR06CF-40A-38P specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF-40A-38P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 38POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 382 pcs Duomenų lapas 1.CIR06CF-40A-38P.pdf2.CIR06CF-40A-38P.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 40-A38 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 38
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 38 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 23A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -