CIR06CF-40A-60S
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CIR06CF-40A-60S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 60POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: CIR06CF-40A-60S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 190 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
CIR06CF-40A-60S specifikacijos
Dalies numeris CIR06CF-40A-60S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 60POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 190 pcs Duomenų lapas CIR06CF-40A-60S.pdf
Įtampos įvertinimas 500VAC, 700VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 40-A60 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 60
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Proof funkcijos Cable Clamp
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 60 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -