VIBLSD1-S5-S24-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VIBLSD1-S5-S24-DIP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VIBLSD1-S5-S24-DIP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 1W
Duomenų lapai: VIBLSD1-S5-S24-DIP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
VIBLSD1-S5-S24-DIP specifikacijos
Dalies numeris VIBLSD1-S5-S24-DIP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17748 pcs Duomenų lapas VIBLSD1-S5-S24-DIP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.75V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.25V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.79" L x 0.39" W x 0.28" H (20.1mm x 9.9mm x 7.2mm)
Serija VIBLSD1-DIP Galia (vatais) 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 14-DIP Module, 5 Leads
Kiti vardai VIBLSD1S5S24DIP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos SCP Efektyvumas 68%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 42mA 4.75V - 5.25V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 42mA