VIBLSD1-S5-S15-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VIBLSD1-S5-S15-DIP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VIBLSD1-S5-S15-DIP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 1W
Duomenų lapai: VIBLSD1-S5-S15-DIP.pdf
  • Pranešimas
VIBLSD1-S5-S15-DIP specifikacijos
Dalies numeris VIBLSD1-S5-S15-DIP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19183 pcs Duomenų lapas VIBLSD1-S5-S15-DIP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.75V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.25V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.80" L x 0.39" W x 0.26" H (20.4mm x 10.0mm x 6.5mm)
Serija VIBLSD1-DIP Galia (vatais) 1W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 14-DIP Module (300 mil, 5 Leads)
Kiti vardai 102-1442
656-90104R
VIBLSD1S5S15DIP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos SCP Efektyvumas 72%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.75V - 5.25V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 67mA