VIBLSD1-S5-S12-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VIBLSD1-S5-S12-SIP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VIBLSD1-S5-S12-SIP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 1W
Duomenų lapai: VIBLSD1-S5-S12-SIP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Pranešimas
VIBLSD1-S5-S12-SIP specifikacijos
Dalies numeris VIBLSD1-S5-S12-SIP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22066 pcs Duomenų lapas VIBLSD1-S5-S12-SIP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.75V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.25V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.0mm x 10.2mm)
Serija VIBLSD1-SIP Galia (vatais) 1W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 6-SIP Module, 4 Leads
Kiti vardai 102-1432
656-90094R
VIBLSD1S5S12SIP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 71% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83mA 4.75V - 5.25V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 83mA Valdymo funkcijos -