VASD1-S5-D15-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VASD1-S5-D15-SIP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VASD1-S5-D15-SIP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Duomenų lapai: VASD1-S5-D15-SIP.pdf
  • Pranešimas
VASD1-S5-D15-SIP specifikacijos
Dalies numeris VASD1-S5-D15-SIP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-15V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5759 pcs Duomenų lapas VASD1-S5-D15-SIP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -15V
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.24" W x 0.38" H (19.5mm x 6.0mm x 9.7mm)
Serija VASD1-SIP Galia (vatais) 1W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 6-SIP Module, 5 Leads
Kiti vardai 102-1341
656-90003R
VASD1S5D15SIP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos SCP Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 33mA, 33mA