VASD1-S5-D12-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VASD1-S5-D12-DIP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VASD1-S5-D12-DIP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Duomenų lapai: VASD1-S5-D12-DIP.pdf
  • Pranešimas
VASD1-S5-D12-DIP specifikacijos
Dalies numeris VASD1-S5-D12-DIP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4880 pcs Duomenų lapas VASD1-S5-D12-DIP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.79" L x 0.39" W x 0.28" H (20.1mm x 9.9mm x 7.2mm)
Serija VASD1-DIP Galia (vatais) 1W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 14-DIP Module (300 mil, 6 Leads)
Kiti vardai 102-1349
656-90011R
VASD1S5D12DIP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos SCP Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 4.5V - 5.5V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 42mA, 42mA