VASD1-S5-D15-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VASD1-S5-D15-DIP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VASD1-S5-D15-DIP
Gamintojas / Gamintojas: CUI, Inc.
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Duomenų lapai: VASD1-S5-D15-DIP.pdf
  • Pranešimas
VASD1-S5-D15-DIP specifikacijos
Dalies numeris VASD1-S5-D15-DIP Gamintojas CUI, Inc.
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-15V 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5112 pcs Duomenų lapas VASD1-S5-D15-DIP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -15V
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.79" L x 0.39" W x 0.28" H (20.1mm x 9.9mm x 7.2mm)
Serija VASD1-DIP Galia (vatais) 1W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 14-DIP Module (300 mil, 6 Leads)
Kiti vardai 102-1350
656-90012R
VASD1S5D15DIP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos SCP Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 33mA, 33mA