TXB2P-019-028ND
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TXB2P-019-028ND Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TXB2P-019-028ND
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas THERMAL LINK PRESS ON NICKEL TO-
Duomenų lapai: TXB2P-019-028ND.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TXB2P-019-028ND specifikacijos
Dalies numeris TXB2P-019-028ND Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 4639 pcs Duomenų lapas TXB2P-019-028ND.pdf
Plotis 0.220" (5.59mm) Įveskite Top Mount
Terminis atsparumas @ natūralus 108.00°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow -
Figūra Cylindrical Serija -
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta TO-18
Kiti vardai 294-1141
TXB2P019028ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga apdaila Dull Nickel Medžiaga Brass
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks Ilgis 0.280" (7.11mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) -
Skersmuo 0.220" (5.59mm) OD Išsamus aprašymas Heat Sink TO-18 Brass Top Mount