TFE202W32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TFE202W32K7680R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFE202W32K7680R
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD
Duomenų lapai: TFE202W32K7680R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TFE202W32K7680R specifikacijos
Dalies numeris TFE202W32K7680R Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69092 pcs Duomenų lapas TFE202W32K7680R.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Serija TFE20 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Kiti vardai CTX1456CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Apkrovos talpa 5pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 kOhms Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 5pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead