TFE322V32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFE322V32K7680R
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Duomenų lapai: TFE322V32K7680R.pdf
  • Pranešimas
TFE322V32K7680R specifikacijos
Dalies numeris TFE322V32K7680R Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 153818 pcs Duomenų lapas TFE322V32K7680R.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Serija TFE32 Reitingai -
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Apkrovos talpa 7pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 7pF 2-SMD, No Lead