TFE202J32K7680R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFE202J32K7680R
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Duomenų lapai: TFE202J32K7680R.pdf
  • Pranešimas
TFE202J32K7680R specifikacijos
Dalies numeris TFE202J32K7680R Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123184 pcs Duomenų lapas TFE202J32K7680R.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Serija TFE20 Reitingai -
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Apkrovos talpa 9pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 9pF 2-SMD, No Lead
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TFE162P32K7680R
TFE162P32K7680R
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Sandelyje: 83548 pcs
parsisiųsti: TFE162P32K7680R.pdf
RFQ
TFE202W32K7680R
TFE202W32K7680R
apibūdinimas: CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD