767141391GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141391GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767141391GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 767141391GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767141391GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767141391GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92990 pcs Duomenų lapas 767141391GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 390
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 390 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
767141391GP
767141391GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC
Sandelyje: 102561 pcs
parsisiųsti: 767141391GP.pdf
RFQ
767141393GPTR13
767141393GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 39K OHM 14SOIC
Sandelyje: 100989 pcs
parsisiųsti: 767141393GPTR13.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767141390GPTR13.pdf
767141390G
767141390G
parsisiųsti: 767141390G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 390K OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767141394GP.pdf
parsisiųsti: 767141394G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus