767141390GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141390GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767141390GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 767141390GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767141390GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767141390GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108161 pcs Duomenų lapas 767141390GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 39
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 39 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
767141393GP
767141393GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 39K OHM 14SOIC
Sandelyje: 101096 pcs
parsisiųsti: 767141393GP.pdf
RFQ
767141392G
767141392G
Sandelyje: 4402 pcs
parsisiųsti: 767141392G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767141390GP.pdf
parsisiųsti: 767141390G.pdf
767141334GPTR13
767141334GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767141334GPTR13.pdf